Happy Ball r. 2018

Szanowni Państwo za nami już czwarty w tym roku turniej Happy Ball, organizowany przez KS Zabełcze AP Gol we współpracy z Fundacją Będzie Dobrze w dniu 28 stycznia w rozgrywkach udział brało 10 drużyn z rocznika 2018.
1. Muks Mineralni Krynica Zdrój
2. KS Helena Nowy Sącz
3. Królovia Królowa Górna
4. Dunajec Nowy Sącz
5. MOKSiR PIAST Czchów
6. Dunajec Nowy Sącz
7. Uran Łukowica
8. Fundacja Akademia Piłkarska Mam Talent Limanowa
9. Ogniwo Piwniczna
10.Akademia Sandecja

Po zakończonych rozgrywkach wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, zostali również wyróżnieni najlepsi zawodnicy turnieju!
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i Trenerom a Rodzicom dziękujemy za szalony doping.

Chcieliśmy również podziękować Panu Bartoszowi Czapskiemu – za świetne ujęcia mamy taką masę cudnych fotek, że aż ciężko wybrać które udostępnić – Bartoszu masz mega fotograficzne oko !

Dziękujemy również za pomoc w organizacji zawodnikom drużyny seniorskiej KS Zabełcze AP GolAdrian Trzeciecki oraz Mikołaj Czarnecki, a także Julka Słowińska oraz Angelika Gajewska – jesteście niezastąpieni!

Pragniemy również podziękować sponsorom którzy wsparli nas w organizacji dzisiejszego turnieju:
Zakłady Mięsne Szubryt
Agrohurt Nowy Sącz