KS Zabełcze zaprasza – dołącz do nas !!!

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, stopniowo zakańczamy potyczki ligowe w kolejnych grupach wiekowych. W aktualnym sezonie do rozgrywek ligowych przystąpi jeszcze dwukrotnie drużyna Młodzików KS Zabełcze:w poniedziałek rozgrywając odwołany przez załamanie pogody mecz z drużyną Heleny,oraz w sobotę rozgrywając ostatnią w tym sezonie kolejkę ligową w II lidze Młodzików meczem z drużyną Dąbrovii WielogłowyJuż wkrótce otwiera się „okienko transferowe” zatem jeżeli poszukujesz dla siebie nowego miejsca lub chcesz rozpocząć przygodę z piłka nożną zapraszamy do kontaktu – w przyszłym sezonie będziemy kontynuować treningi i rozgrywki w następujących kategoriach wiekowych:- Maluszki (dzieci od 4 r. ż.) – Skrzaty (dzieci w wieku 5-6 lat)- Żaki (dzieci w wieku 7-8 lat)- Orliki (dzieci w wieku 9-10 lat)- Młodziki (dzieci w wieku 11-12 lat)- Seniorzy (młodzież po ukończonym 16 r.ż i „starsza modzież od 18 do 99)- grupa naborowa oddział Wielopole (dzieci w wieku 4-12 lat)Planujemy również utworzenie grupy TRAMPKARZY – zatem zapraszamy do kontaktu zainteresowane dzieci w wieku 13-14 lat Kontakt za pośrednictwem Messengera lub WhatsApp lub telefonicznie pod nr 793-344-163———————————————————————W Akademii Piłkarskiej GOL Zabełcze nabór nowych zawodników jest otwarty prze cały rok

⚽
🥅
⚽
🥅
⚽
⚽

Treningi

⚽

Sparingi

⚽

Rozgrywki ligowe

⚽

Turnieje piłkarskie

⚽

Pikniki

⚽

OBOZY/PÓŁKOLONIE – a wakacje już tuż tuż!To i wiele więcej w Akademii Piłkarskiej GOL Zabełcze!!

👍🏻

Brak wpisowego

👍🏻

Profesjonalna kadra trenerska

👍🏻

Sprzęt sportowy

👍🏻

Własny stadion

👍🏻

Łatwy dojazd (jesteśmy na ul. Sosnowej przy ścieżce rowerowej) Jeżeli Twoje dziecko lubi sport i interesuje go piłka nożna a Ty szukasz dla niego miejsca w którym będzie mogło się rozwijać w fajnej atmosferze zapraszamy do Akademii Piłkarskiej GOL Zabełcze wywodzącej się z Klubu Sportowego Zabełcze

⚽
⚽
⚽

My ze swej strony oferujemy

⚽

profesjonalne treningi na stadionie KS Zabełcze przy ulicy sosnowej a w okresie zimowym treningi halowe, udziały w rozgrywkach ligowych i turniejach których niejednokrotnie jesteśmy również organizatorami, pikniki sportowe, sparingi, wycieczki integracyjne, półkolonie, sportowe ferie a przede wszystkim świetną zabawę w sportowej atmosferze…Nie jesteście jeszcze przekonani… Zerknijcie na fotorelację..Te szczęśliwe buzie mówią wszystko – widać na nich ich zmęczenie, pasje i przede wszystkim i radość – a to dla nas najważniejsze!!Przyjdzcie i przekonajcie się sami u nas nie ma wpisowego więc nic nie tracicie – zapraszamy

👍🏻
⚽
🥅

Macie pytania? Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem whatsapp

📲

793-344-163 lub telefonicznie pod tym samym nr