Piknik Rodzinny KS Zabełcze


W dniu 1 czerwca 2024 r., na stadionie Klubu Sportowego Zabełcze odbył się zorganizowany przez Zarząd Klubu i przy współpracy z Rodzicami Zawodników Piknik Rodzinny dla zawodników KS Zabełcze, ich rodzin oraz sympatyków klubu. Dzień ten obfitował w ogrom atrakcji, począwszy od upominków dla naszych małych zawodników poprzez szalony mecz Dzieci kontra Rodzice (w szalonych strojach), zabawy plenerowe, tory przeszkód, skakanie w workach, zbijak badbington itp., aż do zorganizowanej wieczorową porą strefy kibica. Wśród wielu atrakcji nie zabrakło również uciech dla podniebienia, stoły obfitowały w przepyszne ciasta i przekąski oraz wszelkiego rodzaju domowe specjały którymi uraczyli nas wspaniali Rodzice naszych zawodników a na dodatek nie brakowało specjałów z grilla o które zadbał nasz zarząd. To był cudowny dzień którego chyba nikt z uczestników nie zapomni 🙂 za rok powtarzamy tą imprezę 🙂

Zapraszamy na naszego FB tam pełna fotorelacja oraz film z wydarzenia : https://www.facebook.com/reel/2612692165569040