Happy Ball r.2017

Szanowni Państwo za nami już trzeci w tym roku turniej Happy Ball, organizowany przez KS Zabełcze AP Gol we współpracy z Fundacją Będzie Dobrze w dniu 27 stycznia w rozgrywkach udział brało 16 drużyn z rocznika 2017.
Grupa A:
1. Akademia ATP Binczarowa
2. UKS Sokoliki Stary Sącz
3. Klub Sportowy Biegoniczanka Nowy Sącz
4. Akademia Piłkarska GOAL
5. MOKSiR PIAST Czchów
6. Dunajec Nowy Sącz
7. Uran Łukowica
8. Akademia Sandecja

Grupa B:
1. KS Helena Nowy Sącz
2. Ogniwo Piwniczna
3. MUKS HALNY Kamienica
4. Akademia Sportu ELITA
5. Uran Łukowica
6. Dunajec Nowy Sącz
7. Akademia Sandecja
8. KS Zabełcze AP Gol

Po zakończonych rozgrywkach wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, został również wyróżniony najlepszy zawodnik turnieju. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i Trenerom, a Rodzicom dziękujemy za szalony doping. Dziękujemy również za pomoc w organizacji zawodnikom drużyny seniorskiej KS Zabełcze AP Gol Adrian Trzeciecki oraz Mikołaj Czarnecki, a także Julka Słowińska oraz Angelika Gajewska – jesteście niezastąpieni!

Pragniemy również podziękować sponsorom którzy wsparli nas w organizacji dzisiejszego turnieju:
Zakłady Mięsne Szubryt
Agrohurt Nowy Sącz
Piekarnia Nika
Zakład Przetwórstwa Mleczarskiego „Dominik” Sp z o o

Prezydent Ludomir Handzel objął cykl Turniejów Happy Ball honorowym patronatem.