Happy Ball – gramy i nie zatrzymujemy się nawet na moment

Kolejny Turniej Piłki Nożnej halowej z serii Happy Ball organizowany przez Fundację Będzie Dobrze na czele z Anna Pych i Akademia Piłkarska GOL AP Gol – Zabełcze na czele z Krzysztof Słowiński i przy współpracy z Trenerem Tomaszem Szczepańskim przechodzi do historii.
W Turnieju rocznika 2013 udział wzięły drużyny:
KS Starówka Nowy Sącz
Akademia Sportu ELITA
Akademia Sandecja (dwie drużyny)
Polany Berest
KS Chruślice Nowy Sącz
Akademia Piłkarska GOAL
Dunajec Nowy Sącz

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek i ich Trenerom ⚽🥅👍🏻 – GRATULUJEMY Wam sukcesów i poziomu który prezentujecie – niesamowicie cieszy fakt gdy z każdym kolejnym turniejem zaskakujecie nas swoimi umiejętnościami, sportowym uporem i wytrwałością w dążeniu do perfekcji w realizowaniu swojej piłkarskiej pasji ⚽💚🥅💚⚽🥅💚
Dziękujemy również
Prezydent Ludomir Handzel
Maciej Rogóż – Radny Miasta Nowego Sącza
Dyrektor IV Liceum Sportowego Andrzej Potoniec
A także wszystkim sponsorom na których wsparcie mogliśmy liczyć:
HOTEL Ibis
Hurtownia AgroHurt
Hurtownia Kier

WSZYSTKIM WAM DZIĘKUJEMY za OKAZANĄ POMOC 👍🏻💚