#SolidarniZUkrainą

Akademia Piłkarska GOL KS Zabełcze ( Akademia Piłkarska GOL ) zaprasza na darmowe treningi piłkarskie dzieci uchodźców z Ukrainy – w ramach pomocy uchodźcom bierzemy udział w różnych zbiorkach ale postanowiliśmy również pomóc swoją działalnością w ten sposób – w ramach akcji #SolidarniZUkrainą będziemy prowadzić darmowe treningi piłkarskie dla dzieci, dla których nasze miejscowości (Nowy Sącz i okolice) stały się nowym domem. Mamy nadzieję, że w ten sposób pozwolimy choć odrobinę oderwać się najmłodszym od tragedii, jaka ma miejsce w ich kraju. W tych ciężkich chwilach ważne jest by tym najmłodszym zapewnić wsparcie i chociażby namiastkę codzienności – my proponujemy Wam ze swej strony naszą codzienną odskocznię jaką jest sport.Zapraszamy do kontaktu ! PS: BARDZO PROSIMY wszystkich nas obserwujących o rozpowszechnianie naszej wiadomości by dotarła do osób z Ukrainy.