Ostatni mecz rundy jesiennej B klasy

W dniu wczorajszym drużyna seniorów KS Zabełcze rozegrała ostatni ligowy mecz rundy jesiennej B klasy. Tym razem rozgrywki toczyły się na murawie klubu sportowego Łęka. Mecz ten był niezwykle emocjonujący, obfitujący w wiele rozbudowanych i sensownych akcji, zdazaly się również fatalne momenty po których traciliśmy bramki ale nie odebrało nam to chęci do gry i determinacji co przyniosło efektowne zwycięstwo – przywozimy zasłużone 3 pkt, spotkanie finalnie zakończyło się wynikiem 4:5 Dziękujemy wszystkim zawodnikom sekcji Seniorskiej za zaangażowanie i grę w tym sezonie – Panowie nie odwiedzamy korków na kołku już za tydzień sparingujemy !
Dziękujemy również naszym kibicom którzy dopingując dodatkowo motywowali nas do walki.