AP GOL Zabełcze i Sądeckie KLUBY POMAGAJĄ – pierwsze z cyklu spotkań

W dniu dzisiejszym w ramach akcji Sądeckie Kluby Pomagają z radnym Dawid Dumana oraz reprezentantami Akademia Piłkarska GOL Zabełcze r. 2011-2013 pod okiem Trenera Marek Brotoj i Trenera Krzysztof Słowiński oraz grupa zawodnikow Akademia Sandecja r.2009 pod okiem Trenera Piotr Górecki a także grupa zawodników z klubu Rugby Club Biało-Czarni Nowy Sącz przeprowadziła pokazowe ćwiczenia w „swoich dziedzinach sportowych”.
Do zajęć-ćwiczeń dołączyło się kilkoro dzieci z Ukrainy które aktualnie przebywają w naszych okolicach.
Zachęcamy by przychodziło Was więcej – staramy się jak możemy by choć trochę umilić Wam czas.
Bardzo dziękujemy również wolontariuszom Fundacji Będzie Dobrze za zajęcia artystyczne które przygotowali, za balonowe zoo i oprawę muzyczną 👍🏻

A w swoim imieniu jako Kiero AP Gol Zabełcze – chciałam podziękować mega Rodzicom naszych klubowiczów za pomoc, cierpliwość i wyrozumiałość – macie tę moc!!! DZIĘKUJĘ!!!

Relacje online oraz więcej fotografii możecie zobaczyć na naszym profilu na FB ( https://www.facebook.com/ap.gol.zabelcze ) oraz na profilu Sądeckie Kluby Pomagają ( https://www.facebook.com/S%C4%85deckie-Kluby-Pomagaj%C4%85-111023201533982 )