Happy Ball – edycja IV r.2016

19 marca 2022 roku byliśmy świadkami emocjonującego turnieju futsalu, czyli piłki nożnej na hali pod nazwą „Happy Ball”. W tym turnieju, organizowanym przez Klub Sportowy Zabełcze – AP GOL oraz Fundację Będzie Dobrze udział wzięli mali piłkarze z rocznika 2016. Wyłoniono m.in. króla strzelców, najlepszego bramkarza turnieju a także najbardziej wyróżniającego się zawodnika turnieju, każda z drużyn wyłoniła również zawodnika wśród swoich graczy który wykazał się największą pasją lub postępami. Organizatorzy dbając o wszystkich uczestników własnymi siłami i z pomocą sponsorów zapewnili małym pasjonatom ciepły posiłek, słodkie przekąski, owoce oraz wodę.
Podczas turnieju Wolontariusze Fundacji Będzie Dobrze cały czas prowadzili kącik animacyjny, sprzedawali pyszną kawkę herbatkę i watę cukrową.

AP Limanovia
Okocomski Campack Brzesko
Aserek Gorlice
AP GOAL Nowy Sącz
MUKS Dunajec
Akademia Sandecja 1
Akademia Sandecja 2
AP GOL Zabełcze
to lista uczestników czwartego i zarazem ostatniego z serii zaplanowanych na początek tego roku turniejów piłki nożnej halowej – ojjjj działo się ….
A gdyby komuś było mało emocji sportowych to w ramach programu artystycznego swoje tańce nowoczesne zaprezentowały dziewczyny z Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu – wow !!!

Dziękujemy również
Prezydent Ludomir Handzel
Dawid Dumana – Radny Miasta Nowego Sącza
A także wszystkim sponsorom na których wsparcie mogliśmy liczyć:
HOTEL Ibis
Hurtownia AgroHurt
Piekarnia Nika
Hurtownia Kier

WSZYSTKIM WAM DZIĘKUJEMY za OKAZANĄ POMOC !!!!