Seniorskie gierki ciąg dalszy – szykujemy się na sezon

Seniorzy Klubu Sportowego Zabełcze w dniu dzisiejszym rozegrali mecz sparingowy z drużyną zajmująca 7 miejsce w tabeli rozgrywek A Klasy sezonu 22/23 – naszym przeciwnikiem była zatem drużyna seniorów ULKS Przydonica . Mecz rozpoczął się bardzo energicznie wymianą wielu podań i szybkimi zwrotami akcji. Obie drużyny badały się nawzajem wyprowadzając następnie spokojne ataki, po których piłka lądowała w rękach bramkarzy lub zatrzymywała się na formacji obrony. W kolejnych minutach staraliśmy się wywierać jeszcze większą presję na drużynie gości, jednak mimo odważnych wyjść do piłki popełniliśmy kilka błędów w obronie i straciliśmy bramkę kończąc pierwsza połowę wynikiem 0:1Druga połowa była niemniej intensywną Trener Krzysztof Słowiński wprowadził kilka zmian i roszad boiskowych co zaskutkowalo kilkoma pięknymi akcjami podbramkowymi a dwie z nich zakończyły się w siatce przeciwnika. Nasza radość nie trwała długo drużyna Przydonicy wyrównała wynik a w ostatnich 10 minutach drugiej połowy po błędzie w naszej lini obrony strzeliła decydującą bramkę i mecz ostatecznie zakończyliśmy wynikiem 3:2 dla drużyny gości.