Turnieje w kat. Żaków i Orlików U-7 i U-11 pod bacznym okiem koordynatora MZPN ds. rozgrywek Andrzeja Kuźmy

Informacja przytoczona za portalem : http://nsozpn.pl/turnieje-w-kat-zakow-i-orlikow-u-7-i-u-11-pod-bacznym-okiem-koordynatora-mzpn-ds-rozgrywek-andrzeja-kuzmy/

Turnieje w całej Polsce odbywają się wg. nowej unifikacji rozgrywek PZPN w kat: Skrzaty, Żaki i Orliki. Również w naszym Podokręgu Piłki Nożnej takowe się odbywają. Koordynatorem rozgrywek na Sądecczyźnie i Ziemi Gorlickiej uchwałą Prezydium MZPN został powołany trener Andrzej Kuźma. Poprosiłem o pierwsze spostrzeżenia  nad wdrożeniem nowej formuły rozgrywek trenera cyt. „ Na obiektach sportowych KS „Zabełcze” Nowy Sącz odbyły się już dwa turnieje  w kat. Żaków i Orlików. Pierwszym i drugim   organizatorem była  Akademia Piłkarska „Gol-Zabełcze” Nowy Sącz,  które  odbyły się  wg. nowej formuły rozgrywek PZPN. Oprócz gospodarzy w turnieju brały udział drużyny: KS „Biegoniczanka” Nowy Sącz, KS „Chruślice” Nowy Sącz oraz LKS „Barciczankia” Barcice. W drugim turnieju w kat. „Orlik” wzięły również udział drużyny z; AP Gol-Zabełcze” Nowy Sącz, KS „Biegoniczanka” Nowy Sącz i KS „Chruślice” Nowy Sącz. Bacznie obserwowałem poczynania tych młodych adeptów piłki nożnej i jestem pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o aspekt sportowy.  Brawo dla tych dzieci za super grę i wielką ambicję do gry. W imieniu Zarządu MZPN Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Sączu dziękuję za wielkie zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie turniejów;  przede wszystkim; Zarządowi KS „Zabełcze” Nowy Sącz, Rodzicom, Opiekunom poszczególnych drużyn oraz  trenerom. Podczas drugiego turnieju, mimo nie najlepszej pogody (padający zimny deszcz) byłem również pod ogromnym wrażeniem dla tych dzieci za grę i niezważanie na aurę. KS „Zabełcze” Nowy Sącz jako organizatorom obu turniejów w imieniu Zarządu tut. Związku bardzo dziękujemy za super przygotowanie i przeprowadzenie zawodów”.