Happy Ball rocznik 2012

Za nami kolejny Turniejowy dzień „Happy Ball” FBD@GOL gramy charytatywnie. W dniu 29 stycznia 2022 r., od 9:00 do 15:00 na Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej kolejny odbył sie kolejny Turniej Happy Ball organizowany przez Fundację Będzie Dobrze oraz AP Gol – Zabełcze – tym razem na boisku w rozgrywkach udział wzięły drużyny z rocznika 2012:

Akademia Sportu ELITA

Dunajec Nowy Sącz

Beskidzka Akademia Piłkarska

KS Chruślice Nowy Sącz

Akademia Piłkarska GOAL

Akademia ATP Binczarowa

Akademia Sandecja

Akademia Piłkarska GOL Zabełcze

Ojjj działo się, się działo, była rewelacyjna zabawa, były rozgrywki, licytację, przekąski i moc innych atrakcji!
W trakcie turnieju przez Wolntariuszy Fundacji Będzie Dobrze była prowadzona loteria fantowa i….. a czas swoim pokazem artystycznym umilały nam Chirliderki.
Bardzo dziękujemy za wsparcie: Wolontariuszom Fundacji Będzie Dobrze, Holtelowi Ibis Styles Nowy Sącz , Prezydentowi Ludomirowi Handzlowi, Cukierni Jeziorek Stary Sącz, oraz AgroHurt Nowy Sącz !!!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom i Rodzicom za udział ww rozgrywkach, loteriach, licytacjach i dobrą zabawę w duchu fair play Pozdrawiamy sportowo FBD@GOL