Dobra passo trwaj!

Akademia Piłkarska GOL Zabełcze w dniu wczorajszym rozegrała kolejny ligowy mecz, tym razem na drugiej połowie boiska gościliśmy drużynę Amator Paszyn…po raz kolejny rozgrywki zakończyliśmy korzystnym dla nas wynikiem i duża przewagą punktową – mimo iż w rozgrywkach tych nie chodzi o wynik bramkowy bardzo cieszy nas fakt że druzy a Orlików AP GOL ZABEŁCZE tak pięknie radzi sobie w rozgrywkach

W dniu dzisiejszym na gratulacje zasługuje wielu zawodników -Wasza gra była bardzo baaaardzo dobra! Daniel świetne bramki- mega 5!,ale nie byłoby ich gdyby nie idealne asysty Kuby, Karola i Tobiasza, kolejne piękne bramy wrzucili Rafał, Jonatan i Niko i ich strzałów również nie byłoby gdyby nie intensywna współpraca i pomoc Kacpra, Tomka, Miłosza i Kubusia. Znakomitą postawą w obronie wykazali się dzisiaj Szymon i Kacper który potrafił odnaleźć się na każdej z boiskowych pozycji! Mati – nasz bramkarz nie miał wiele pracy w dniu wczorajszym na boisku, lecz gdy przeciwnicy się zbliżali zawszw był w stanę pełnej gotowości i wyciągał nawet najtrudniejsze piłki

🥅

Brawo GRATULACJE