Skrzaty zapraszają do swojej drużyny trenujemy i sparingujemy !!!

Cóż za dzień?? Ileż w nim pozytywnych emocji, ile pasji, radości, szczęścia i zaangażowania – a jaki duch walki

W dniu dzisiejszym zaraz po ligowych rozgrywkach Grupy Orlików AP GOL Zabełcze na boisko wkroczyła drużyna Skrzatów AP Gol Zabełcze

⚽

Nasze Skrzaty (trenowane przez Krzysztofa Słowińskiego) podjęły dzisiaj sparingowy mecz z drużyną Skrzatów Akademii Sandecji (trenowana przez Tomasza Szczepańskiego)Kto tego nie widział na własne oczy niech żałuje… Bo kie jest sobie w stanie wyobrazić co tam się działo, istne boiskowe szaleństwo na 103) bo chyba tyle padło strzałów)ZAPRASZAMY WSZYSTKIE lubiące piłkę nożną SKRZATY z roczników 2013-2016 na nasze treningi – nie jesteście zdecydowani? nie wiecie czy to właśnie jest Waszą pasja?! Zapraszamy na treningi próbne!

Nasze Skrzaty mają w sobie niewyczerpywalne pokłady energii i są ciągle w ruchu…nikt nie będzie się z nimi nudzić – OBIECUJEMY : -) i jak widać nie jest łatwo u nich o dobrej jakości ujęcie z treningów, czy sparingów ale uwierzcie nam na słowo ta niższa jakość zdjęć świadczy tylko o tym że Skrzatom nigdy nie brak energii, często nie sposób ich dogonić z aparatem 😉

⚽

Wszystkich małych fanatyków piłki nożnej raz jeszcze zapraszamy na nasze treningi! Ojjj dzieje się!