Ligowe rozgrywki Orlików z drużyną KS Chruślice

Wow! Wow! Wow! Cóż to był za mecz?!? Ilu przysporzył on Kibicom emocji

⚽

Ten zapał, zacięcie i wola walki w obu drużynach była poprostu niesamowita

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz 5.kolejki ligi Orlika. Jako gospodarze gościliśmy drużynę KS Chruślice.Mecz zakończyliśmy wygraną 7:2 -lecz nie o wynik a o samą stylistykę gry tu chodzi. Padło wiele bramek, a mogło paść jeszcze więcej, ale obaj bramkarze mieli dzisiaj co robić. Na ogromną pochwałę zasługuje dzisiaj bramkarz naszej drużyny – Mati – Dudekdance to dzisiaj może się do niego kryć, wielkie brawa również dla naszych napastników Gruby, Tobi, Karol, i mózgu drużyny-Rafcio, ale sami nie daliby rady gdyby nie cenne podania Tobiego, Danielosa, Kacperosa, piękne asysty Kuby, Tomka i pełna poświęcenia praca na obronie Antka i Szymona. W dzisiejszym meczu wieloma bardzo dobrymi akcjami wykazali się również Miłosz i Jonatan. Był ogień!

AP GOLOWCY dziękujemy Wam za dzisiejszy mecz