Nabór do KS ZABEŁCZE i Akademii Piłkarskiej GOL

Nowy rok szkolny a co za tym idzie nowe nabory do Akademii Piłkarskiej GOL Zabełcze !!!

⚽️
🥅

informujemy, iż prowadzimy nabory do grup: SKRZATÓW (roczniki 2015 -2017) ŻAKÓW (roczniki 2014-2013) ORLIKÓW (roczniki 2012-2011) Przypominamy również że KLUB SPORTOWY ZABEŁCZE z którego wywodzi się nasza Akademia Piłkarska GOL Zabełcze prowadzi JUNIORSKĄ DRUŻYNĘ KS ZABEŁCZE, a ostatnio aktywowaliśmy również naszych seniorów i oldboy którzy biorą aktywny udział w piątkowych gierkach – tak więc dzieje się !!! Naszym piłkarzom zapewniamy:

⚽️

profesjonalne treningi prowadzone przez wykfalifikowanych trenerów (trener Tomasz Szczepański i Trener wspomagający Krzysztof Słowiński)

⚽️

regularne treningi (2-3 razy w tygodniu + sparingi / turnieje lub rozgrywki ligowe)

⚽️

treningi prowadzone na pięknie przygotowanej murawie Stadion KS Zabełcze przy ul.Sosnowej (a w okresie zimowym treningi na hali sportowej)

⚽️

profesjonalny sprzęt treningowy

⚽️

darmowe stroje sportowe

⚽️

brak wpisowego

⚽️

udział i oragnizację turniejów sportowych, sparingów międzyklubowych, pikników

⚽️

zapewniamy również „wycisk”

😉

na boisku i dobrą zabawę z kompanami z drużyny

⚽️

a także wycieczki, turnieje i zabawy integracyjne (zerknijcie na nasz fanpage – dzień dziecka, mikołajki, kuligi)A to wszystko i wiele więcej innych ciekawych atrakcji bez wpisowego i w miłym gronie tylko w Akademii Piłkarskiej GOL i Klubie Sportowym Zabełcze!