F1 Liga Żaków 2021

Akademia Piłkarska GOL Zabełcze po raz kolejny zakończyła rozgrywki Ligi Żaków na 2 pozycji w tabeli – jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku, jedyną naszą porażką była przegrana z drużyną Biegoniczanki I, która nie straciła żadnego punktu w lidze. Ten ligowy sezon należał do bardzo dziwnych/trudnych ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią, zmiany w terminarzach, odwołane mecze czy rezygnacje wielu Drużyn z udziału w rozgrywkach. Niestety mieliśmy mocno ograniczony dostęp do wielu treningów i nie mogliśmy przygotować naszej Drużyny tak jak mieliśmy to zaplanowane, ale cóż trudno i tak poszło nam całkiem dobrze.
Miejmy nadzieję że w kolejnych rozgrywkach już wszystko wróci do starej normy. Dziękujemy naszym Zawodnikom i ich Rodzicom, a także Trenerowi za włożony trud i wiele poświęceń dzięki którym mogliśmy zakończyć ligę na wysokim miejscu w tabeli.