Jak przekazać 1% podatku

Szanowni Państwo!!!
Obowiązek rozliczenia się z urzędem skarbowym dotyczy większości z nas. Przekazanie 1% podatku zajmuje dosłownie chwilę, a dla trzeciego sektora stanowi ważne źródło finansowania. Co ważne, nic nas to nie kosztuje, ponieważ nie sięgamy po pieniądze do własnej kieszeni, ale de facto pomniejszamy podatek należny państwu. Zanim zacznie się gorączka składania PIT-ów, warto zastanowić się ,co zrobić ze swoim 1% podatku… Czas rozliczenia się z fiskusem to dobra okazja, żeby wesprzeć społecznie cele…
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie przekazania 1% z rozliczenia podatku na Akademię Piłkarską GOL Zabełcze (KS ZABEŁCZE) dzięki któremu będziemy mogli wspierać rozwój fizyczny naszych podopiecznych.

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet najdrobniejszą sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym – podopiecznym Akademii Piłkarskiej AP Gol – Zabełcze. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni !!!