Turnieje Mikołajkowe – Zabełcze 2019

Akademia Piłkarska GOL z radością informuje iż został zamknięty nabór do kolejnej edycji turnieju Mikołajkowego halowej piłki nożnej drużyn z roczników 2011/2012 oraz Międzynarodowy Mikołajkowy Halowej Piłki Nożnej dla roczników 2008 i młodszych, zatem tydzień po tygodniu przed nami turniejowe wyzwania! Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem – zarówno na turniej zapakowany na 7.12. jak i na 14.12. nie prowadzimy już zapisów – szooook dosłownie po chwili od informacji o turniejach listy chętnych uczestników były już przepełnione i musieliśmy podejmować niesamowicie trudne decyzję..kto weźmie w nich udział a kto niestety nie 🙁

Dołożymy wszelkich starań bo organizować więcej tego typu spotkań bo w końcu… łączy nas jedno serce do piłki !!!