11.06.2019 r. Czerwcowy mini-turniej :)

W dniu 11 czerwca 2019 r., przy niezwykle słonecznej aurze rozegraliśmy wraz z Akademią Sandecją rocznik 2013, oraz Akademią Piłkarska Start reprezentowaną przez dwa zespoły – pierwszy to rocznik  2012, a drugi 2013 partnerski mini-turniej.

Na murawie KS Zabełcze zostało rozegranych 6 dwudziestominutowych meczy, podczas których młodzi zawodnicy wykazali się ogromnym zapałem i determinacją, oraz zaprezentowali grę w duchu fair play. Każdy kto obserwował kiedykolwiek rozgrywki w footbolu dziecięcym wie, że tutaj każdy mecz jest meczem o mistrzostwo świata, trener dla swoich podopiecznych jest bardzo ważną osobą, a emocje sięgają nawet wyżej niż przysłowiowego zenitu. I tak też było i dzisiaj – trenerzy zaprezentowali wytrenowanych przez siebie adeptów szkółek piłkarskich, młodzi piłkarze stanęli na wysokości zadania, a emocje udzieliły się również rodzicom, którzy rzucając swoje obowiązki radośnie dopingowali swoje pociechy bardziej niż narodową kadrę podczas wczorajszego meczu. Zorganizowane przez AP GOL rozgrywki były okazją do konfrontacji zawodników szkolonych od najmłodszych kategorii wiekowych w różnych klubach. Dla wszystkich zawodników jest to szansa na zyskanie cennych doświadczeń i kolejny krok w stronę przygotowania do udziału w profesjonalnych piłkarskich pojedynków na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, trenerom za trud który włożyli w przygotowanie Adeptów swoich Akademii oraz oczywiście Rodzicom za liczne przybycie i entuzjastyczny doping – drodzy Państwo nawet sobie nie wyobrażacie jak jest on ważny dla wszystkich małych Gwiazdorów !!! Dziękujemy i zapraszamy ponownie 🙂