Pierwszy mecz ligowy w lidze Młodzika

Akademia Piłkarska GOL KS Zabełcze rozegrala go z drużyną Ogniwo Piwniczna w dniu 11 kwietnia 2023 na stadionie drużyny Ogniwa i zakończyliśmy go wygraną 5:1. Mecz ten pokazał różnice pomiędzy grą w orlikach a młodzikach. Pojawiło się m.in większe boisko, gra na spalone co wymaga coraz większych umiejętności i rozumienia gry – ale oczywiście daliśmy radę. Podczas meczu można było obserwować wiele udanych akcji i wszyscy zawodnicy starali się jak najlepiej przystosować do nowych warunków. Po meczu zdają sobie również sprawę ile jeszcze pracy przed nimi by w pełni poprawić funkcjonowanie na boisku. Zwycięstwo dało nam wiele radości i jeszcze mocniej zachęciło do dalszej gry i rozwoju piłkarskiego ….a jest jeszcze nad czym pracować.

Bramki:
Jakub Grubarczyk (2 bramki)
Karol Kocemba (1 bramka)
Rafał Najduch (2 bramki)

⚽

Skład:
Mateusz Bieniek, Filip Bochenek, Miłosz Donabidowicz, Daniel Gajewski, Jakub Grubarczyk, Antoni Hat, Karol Juryk, Oktawian Kaleta, Karol Kocemba, Marcin Kuzera, Tobiasz Leniart, Tomasz Michalski, Kacper Mikołajczyk, Rafał Najduch, Szymon Ramza, Nikodem Szczesny

galeria dostępna również na naszym FB: https://www.facebook.com/ap.gol.zabelcze