Zakończenie Ligi Ligi Żaków F1 !

Akademia Piłkarska GOL Zabełcze w dniu dzisiejszym rozegrała ostatni mecz w Nowosądeckiej Lidze Żaków F1 dla roczników 2021 i młodszych! W sezonie zakończyliśmy rozgrywki na podium! Drużyna Akademii Piłkarskiej Gol Zabełcze zdobyła w tym sezonie 12 pkt tym samym zajmując … 2 miejsce w tabeli – pierwsze miejsce zdobyła drużyna Biegoniczanki która również ma na swoim koncie 12 punktów.
Tym razem o miejscu na podium zadecydowały dodatkowe czynniki, poza punktami – w pierwszej kolejności decydujące są bezpośrednie mecze pomiędzy drużynami z tą samą liczbą punktów, dopiero w następnej zdobyte bramki. Dzisiejszy mecz – mecz ostatniej kolejki, który w bezpośrednim starciu zwyciężyła drużyna Biegoniczanki – zadecydował o ostatecznym wyglądzie tabeli.

Jesteśmy niezmiernie dumni z Adeptów naszej Akademii Piłkarskiej – którzy w porównaniu do ubiegłorocznych rozgrywek poczynili ogromne postępy…. przypomnimy tylko, iż w ubiegłym roku który był naszym pierwszym sezonem w Lidze Żaków rozgrywki zakończyliśmy na 5 miejscu w tabeli – w tym roku mieliśmy ogromne szanse na wygraną w lidze o której losach zaważył ostatni mecz…ale kończymy ligę z uśmiechami na twarzy i zapałem do gry w kolejnych rozgrywkach!

Już wkrótce pod postem zostanie umieszczona fotorelacja z rozgrywek 🙂