23.02.2019r. turniej organizowany przez MUKS Dunajec !

Dzisiaj trening a już jutro kolejny turniej którego organizatorem jest rocznik 2011 z MUKS Dunajec oraz sponsorzy firmy „SOLGRO” i „BARBAT”. Wiecej informacji pod linkiem https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=141187843581742&id=100030715804651 na naszym Facebooku: @AkademiaPilkarskaGOL @APGol-Zabelcze

REGULAMIN TURNIEJU:

1. Cel zawodów:

Popularyzowanie i podnoszenie poziomu gry w piłkę nożną wśród dzieci, propagowanie zasad Fair Play w rywalizacji sportowej oraz kulturalnego kibicowania. Nawiązywanie kontaktów między klubami. Organizatorzy Organizatorem zawodów jest rocznik 2011 z MUKS Dunajec oraz sponsorzy firmy „SOLGRO” oraz „BARBAT” Miejsce i termin: Turniej rozegrany zostanie w Hali Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w BrzeznejBrzezna 44733-386 PodegrodzieTurniej zostanie rozegrany w dniu 23.02.2019 w godzinach od 8:00 do 14:00 Zasady uczestnictwa i przepisy gry:- Przed rozpoczęciem turnieju opiekunowie drużyn proszeni są o dostarczenie listy zawodników wraz z numerami do organizatorów. Listę można przesłać na e-mail serek__ns@op.pl lub dostarczyć w dniu turnieju. W zespołach występują zawodnicy urodzeni w roku 2011 lub młodsi. Trenerzy i opiekunowie proszeni są zadbać o posiadanie dokumentu potwierdzającego wiek swoich zawodników. W skład zespołu wchodzi maksymalnie 14 zawodników W drużynie występuje na boisku 5 zawodników w polu plus bramkarz (5+1) Ilość zmian dowolna – zmiany hokejowe. W przypadku obecności na boisku większej ilości zawodników drużyna może zostać ukarana 1-minutową karą i będzie grała w osłabieniu jednego zawodnika. Po stracie bramki kara zostaje anulowana. Stosowane kary: żółta kartka – 1 minuta, czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Po stracie bramki kara zostaje anulowana, jednak zawodnik ukarany czerwoną kartką nie może już wystąpić w danym meczu. Czas gry 12 minut bez przerwy. Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi 3m, Gra wślizgiem jest zabroniona Rzut karny wykonuje się z odległości 7m od środka linii bramkowej, Auty wykonywane są nogą z miejsca opuszczenia boiska przez piłkę ( nie można wprowadzać). Nie obowiązuje przepis dotyczący rzutu od bramki (piłka jest w grze po utracie kontaktu z rękami bramkarza) Bramkarz po aucie bramkowym po zagraniu piłki rękami nie może wyrzucać piłki za połowę boiska Obuwie: halówki, zakaz gry w obuwiu przeznaczonym na boiska syntetyczne (turfy) Wymiary hali: 44×22, bramki 3×2. Obowiązują ogólne zasady i przepisy gry w piłkę nożną w hali. Wpisowe do turnieju 250 zł. Płatne w dniu turnieju u organizatora. Zespół zgłaszający odpowiedzialny jest za ważne badania lekarskie uczestników.

• Opiekunowie grup ponoszą odpowiedzialność za swoich zawodników podczas zawodów. System rozgrywek: W formie ligi, mecze każdy z każdym.Punktacja i kolejność drużyn Nie ma klasyfikacjiNAGRODY Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal uczestnictwa w Turnieju, a drużyna pamiątkowy puchar. W turnieju przyznawane zostaną nagrody indywidualne dla Najlepszego Zawodnika, Króla Strzelców, Najlepszego Bramkarza POSTANOWIENIA KOŃCOWE W czasie zawodów obowiązują zasady idei Fair Play Organizator ma prawo zmienić treść niniejszego regulaminu w każdym czasie.Każdy zawodnik powinien posiadać własne ubezpieczenie.Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i ewentualnych, wynikłych z tego kontuzji, wypadków i urazów.- Wszystkie zespoły są bezwzględnie zobowiązane do respektowania terminarza spotkań przygotowanego przez organizatora.Drużyny ponoszą odpowiedzialność materialną za zniszczenia dokonane przez ich zawodników, przedstawicieli oraz kibiców na terenie obiektu sportowego, gdzie prowadzi się rozgrywki.Zawodnicy, opiekunowie drużyn oraz wszystkie osoby towarzyszące są zobowiązane do przestrzegania Regulaminu Hali Sportowej w Szkole Podstawowej w Brzeznej, powszechnie dostępnego w widocznym miejscu na terenie obiektu. W sprawach nieuwzględnionych w niniejszych przepisach, a wynikłych w trakcie trwania turnieju decydować będzie sędzia główny.